Podstawowa opieka zdrowotna

Diagnostyka obrazowa

Badania laboratoryjne

Szpital jednego dnia

Zakład opiekuńczo leczniczy

Edit Content

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Główny numer: 662 107 803
Zakład opiekuńczo-leczniczy: 602 627 369 Sekretariat: 44 649 77 24
Medycyna estetyczna: 696 721 214

Lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 77
97-300 Piotrków Trybunalski

Bezpieczeństwo Twojego dziecka to nasz priorytet – w Medicall promujemy profilaktykę poprzez szczepienia.

Szczepienia są jednym z najważniejszych elementów profilaktyki zdrowotnej, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W Medicall oferujemy szeroki zakres szczepień w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), mających na celu ochronę pacjentów przed groźnymi chorobami zakaźnymi oraz zmniejszenie ryzyka powikłań zdrowotnych.

W naszej ofercie szczepień znajdują się:

  1. Szczepienia obowiązkowe: Medicall oferuje wszystkie szczepienia obowiązkowe zgodnie z Krajowym Programem Szczepień. Te szczepienia są bezpłatne i obejmują ochronę przed chorobami takimi jak błonica, tężec, krztusiec, polio, świnka, różyczkaczy pneumokokowe zapalenie płuc.
  2. Szczepienia zalecane: Oprócz szczepień obowiązkowych, w Medicall oferujemy również szeroką gamę szczepień zalecanych, które choć nie są wymagane przez prawo, zdecydowanie zwiększają ochronę zdrowia pacjentów. Szczepienia te obejmują ochronę przed chorobami takimi jak meningokokowe zapalenie mózgu i opon mózgowych, rotawirusowe zapalenie żołądka i jelit, HPV czy wirusowe zapalenie wątroby typu A.
  3. Szczepienia dla dorosłych: Medicall dba również o zdrowie dorosłych pacjentów, oferując im dostęp do odpowiednich szczepień. Wśród nich znajdują się szczepienia przeciw grypie, pneumokokom, wzw typu B czy różyczce. Szczepienia te są ważne zarówno dla osób zdrowych jak i dla tych z przewlekłymi schorzeniami czy narażonych na kontakt z chorobami zakaźnymi w miejscu pracy.

Poradnia dla dzieci w Medicall dąży do zapewnienia wszechstronnej opieki medycznej dla swoich pacjentów, skupiając się na ich indywidualnych potrzebach oraz współpracy z rodziną. Naszym celem jest wspieranie zdrowego rozwoju dzieci oraz edukowanie rodziców na temat ważnych aspektów zdrowia i wychowania.

 

Poradnia koncentruje się na zapewnieniu wszechstronnej opieki medycznej, edukacji i wsparcia dla dzieci oraz ich rodzin. Współpracując z różnymi specjalistami i wykorzystując nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne, dążymy do promowania zdrowego rozwoju i dobrego samopoczucia naszych młodych pacjentów.

Dostępność
Scroll to Top